Barwy szczęścia (2134)

Barwy szczęścia

odc. 2134

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Patryk wybiera się z Justinem na męską wyprawę. Już pierwszego dnia wdają się w spór z miejscowymi opryszkami. Karolina podnosi na duchu Paulinkę. Odzyskuje ona motywację do ćwiczeń.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Patrykowi uzyskuje zgodę Agatę i wybiera się z Justinem na męską wyprawę. Kanadyjczyk w ostatniej chwili informuje Sandrę, że odwołuje swoje zaproszenie. Już pierwszego dnia przyjaciele wdają się w spór z miejscowymi opryszkami. Darek śpieszy się na konferencję prasową. Spotkanie zostało zorganizowane w związku z założeniem stowarzyszenia, dzięki któremu jego klub ma pozyskiwać sponsorów. Z kolei Władek spotyka się z Maksymilianem Szubertem, od którego uczelnia może uzyskać grant. Karolina podnosi na duchu Paulinkę. Po oskarżeniach matki Bernadetty na dziewczynkę wylewa się hejt w internecie. Rozmowa z recepcjonistką sprawia, że odzyskuje ona motywację do ćwiczeń przed kolejnym etapem konkursu. Bożena i Bruno są wdzięczni Karolinie. Tymczasem do hotelu przyjeżdżają Tomczykowie. Podczas zabawy syn gości nagle znika.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także