Barwy szczęścia (2131)

Barwy szczęścia

odc. 2131

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Klara cieszy się, że wróciła do domu. Kniewski namawia ją, by napisała książkę. Paulinka rani się w nogę. Przejęci Bożena i Bruno uświadamiają sobie, jak bardzo się do niej przywiązali.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Klara cieszy się, że wróciła do domu. Mecenas Paszkowska uważa, że powinna walczyć o odszkodowanie za niesłuszne zatrzymanie jej w Stanach. Z kolei Kniewski namawia ją, by napisała książkę o swoich dramatycznych przeżyciach. Paulinka i Ksawery, którzy zdążyli się już pogodzić, jeżdżą razem na rowerach. Gdy zaczynają się ścigać, dziewczynka przewraca się i rani się w nogę. Sprawia to, że Bożena i Bruno uświadamiają sobie, jak bardzo się do niej przywiązali. Odkąd Waleria jeździ z Ireną na kolejne kiermasze i handluje rękodziełem, Stefanowi doskwierają samotność i nuda. Tolek zdradza przyjacielowi, że ma genialny pomysł na biznes.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także