Barwy szczęścia (2129)

Barwy szczęścia

odc. 2129

4.1/10
serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Bożena i Kasia mają kłopot z gośćmi hotelu. Niefrasobliwi rodzice zostawili synka samego na noc. Darek szuka sponsora dla Spartan. Józek i pozostali zawodnicy wierzą, że Janicki pomoże klubowi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Bożena i Kasia mają kłopot z gośćmi hotelu, Tomczykami. Niefrasobliwi rodzice zostawili swojego synka Makarego samego na noc w pokoju. Górka ostrzega Stańską, że w okolicy kręci się podejrzany mężczyzna. Darek szuka sponsora dla Spartan. Józek i pozostali zawodnicy wierzą, że Janicki pomoże klubowi. Z kolei Władek dostaje wezwanie z prokuratury. Bednarek wpędził uczelnię w długi i przyszłość placówki stoi pod znakiem zapytania. Franek nie może jechać z Reginą na obiad do Arlety. Na miejscu okazuje się, że Remek również przyszedł bez żony. Dopiero później wychodzi na jaw, że zataił przed nią to spotkanie. Profesorka zmusza Reginę, by zagrała na pianinie. Zebrani są pod wrażeniem jej występu.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także