Barwy szczęścia (2128)

Barwy szczęścia

odc. 2128

4.1/10
serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Po ciężkiej nocy z Julką Józek i Urszula namawiają Julitę, by wyszła na spacer. W parku kobieta uświadamia sobie, że nie wzięła telefonu. Remek przyprowadza na konsultację do Hermana swoją profesorkę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Po ciężkiej nocy z maleńką Julką Józek i Urszula namawiają Julitę, by wyszła sama na spacer. W parku dziewczyna uświadamia sobie, że nie wzięła telefonu. Zaczyna panikować. Remek przyprowadza na konsultację do Hermana swoją profesorkę Arletę Banach. Okazuje się, że to tylko pretekst - muzyk chce, by wybitna pianistka poznała Reginę. Obydwoje namawiają kobietę, by wróciła do grania. Stefan, nieświadomy konfliktu między Kasią a Stańskimi, zabiera wnuka do hotelu. Paulinka nie ma jednak czasu na zabawę z Ksawciem, ponieważ przygotowuje się do konkursu. Zdenerwowany chłopiec wymyka się na zewnątrz, gdzie zagaduje go nieznajomy mężczyzna.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także