Barwy szczęścia (2125)

Barwy szczęścia

odc. 2125

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Justin proponuje Oliwce, Kajtkowi, Tymonowi, Kacprowi i Madzi udział w reality show. Przyjaciele nie są zainteresowani karierą w telewizji. Józek wraz z żoną i córeczką wracają ze szpitala do domu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Justin proponuje Oliwce, Kajtkowi, Tymonowi, Kacprowi i Madzi udział w swoim reality show. Przyjaciele nie są jednak zainteresowani karierą w telewizji. W parku Jabłoński i jego była dziewczyna zauważają obejmujących się Adama i Malwinę. Po powrocie do domu chłopak bez ogródek mówi matce, co o tym myśli. Dominika i Sebastian rozstają się w zgodzie. Gdy dziewczyna przychodzi do Klemensa, okazuje się, że on nie chce już, by sprzątaczka pracowała u niego w negliżu. Tymczasem Marek przeprasza Kowalskiego. Mówi, że zbyt surowo oceniał jego i Dominikę. Przy okazji sugeruje, że sam uwikłał się w trudną relację. Józek wraz z żoną i córeczką wracają ze szpitala do domu. Jest z nimi Urszula gotowa pomagać przy wnuczce. Młoda matka zaczyna zachowywać się nerwowo. Nieustannie panikuje, że zrobiła coś złego maleńkiej Julce.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także