Barwy szczęścia (2124)

Barwy szczęścia

odc. 2124

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:W dniu ślubu Dominika jest przygnębiona. Przed urzędem na parę młodą czekają Tadeusz, Mirek i Luiza. Kiedy do gości dołączają Eliza i Natalia w towarzystwie Klemensa, Dominika nie wytrzymuje napięcia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

W dniu ślubu Dominika jest przygnębiona. Przed urzędem na parę młodą czekają Tadeusz, Mirek i Luiza. Pojawia się też pijany Damian, którego jednak udaje się przepędzić. Następnie do gości dołączają Eliza i Natalia w towarzystwie Klemensa. Dominika, widząc swojego klienta, nie wytrzymuje napięcia i postanawia szczerze porozmawiać z Sebastianem. Łukasz chce zajmować się Paulinką, co trudno zrozumieć Kasi. Bożena i Bruno, którzy przywiązali się do dziewczynki, obawiają się, że Sadowski im ją odbierze. Wszystko to źle wpływa na sytuację w hotelu. Patryk bardzo dobrze dogaduje się z Fryderykiem i Teresą. Chłopak przypadł im do gustu znacznie bardziej niż Paweł. Dziadkowie chcieliby, by Agata wyszła za niego za mąż.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także