Barwy szczęścia (2121)

Barwy szczęścia

odc. 2121

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Lekarz prosi Bożenę, by nakłoniła Izę do dalszego leczenia. Stańska motywuje pacjentkę opowieścią o występie jej córki w talent show. Julita pada ofiarą złodziei. Na skutek upadku zaczyna rodzić.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Natalia radzi Sebastianowi, żeby przestał zachowywać się niedojrzale i jak najszybciej wracał do narzeczonej. Dominika z kolei spotyka się z Damianem. Podejrzewa, że to on powiedział Elizie o jej niechlubnej przeszłości. Lekarz prosi Bożenę, by nakłoniła Izę do dalszego leczenia. Stańska motywuje pacjentkę, opowiadając o zbliżającym się występie jej córki w talent show. Po tym, jak Paulinka wyznała Ksawciowi, że jej mama może umrzeć, do szpitala przyjeżdża Łukasz. W drodze na uczelnię Julita pada ofiarą złodziei. Na skutek upadku odchodzą jej wody.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także