Barwy szczęścia (2118)

Barwy szczęścia

odc. 2118

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Hubert martwi się brakiem wiadomości w sprawie wypuszczenia z aresztu Klary. Jerzy opóźnia wyjazd do Zakrzewia. Okazuje się, że Marczak ma wobec Małgorzaty inne plany niż święta z rodziną.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Hubert martwi się brakiem wiadomości w sprawie wypuszczenia z aresztu Klary. Atmosfera w domu Pyrków poprawia się, gdy Patryk przywozi Teresę i Fryderyka. Dziadkowie bawią się z Marysią i angażują wszystkich domowników w świąteczne przygotowania. Jerzy opóźnia wyjazd na Wielkanoc do Zakrzewia. Wkrótce okazuje się, że Marczak ma wobec Małgorzaty inne plany niż święta z rodziną. Kariery Darka i Władka wiszą na włosku. Po zwolnieniu przez Bednarka Cieślak musi szukać nowej pracy. Budzi to zdziwienie rektora, który nie wiedział o jego odejściu. W klubie Janickiego odbywają się wybory nowego zarządu.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także