Barwy szczęścia (2099)

Barwy szczęścia

odc. 2099

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Iwona budzi się w sypialni Marka. Zastanawia się, co wydarzyło się w nocy między nią a ojczymem. Władek cieszy się, że nie pracuje już z Bednarkiem. Darek dowiaduje się o kłopotach finansowych klubu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Iwona budzi się w sypialni Marka. Zastanawia się, co wydarzyło się w nocy między nią a ojczymem. Gdy wraca do domu, trafia w sam środek awantury między Hubertem i Patrykiem, który próbuje odzyskać Agatę. Julita i Józek odbierają Urszulę ze szpitala. Zamierzają zabrać ją do siebie, ale kobieta nie chce z nimi zamieszkać. Władek jest zadowolony z tego, że nie pracuje już z Bednarkiem. Tymczasem Darek, który nie dostał wypłaty, dowiaduje się, że klub nie ma pieniędzy. Aleks szuka w internecie nagrania z Mariolą i Tomkiem. Przyłapuje go Aldona. Producentka jest zrozpaczona, widząc, że nagranie zyskało dużą popularność. Grzelakowa ma pomysł, jak jej pomóc, a przy okazji odegrać się na Tomku. Dorota Kujawiak znów zjawia się w Zdrówku. Mówi Borysowi, że przyjeżdża tu na zakupy, by go widywać.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także