Barwy szczęścia (2098)

Barwy szczęścia

odc. 2098

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Zenek dowiaduje się, że jego kierowca przewoził narkotyki. Zwalnia go z pracy. Żabcia informuje Mariolę, że w internecie krąży kompromitujący ją filmik. Władek zgłasza rektorowi sprawę plagiatu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Patryk i Justin nocują w kanciapie. Gdy Zenek dowiaduje się, że jego kierowca przewoził narkotyki, zwalnia zwalnia go z pracy. Mariola nie chce słuchać wyjaśnień Justina. Ma inne problemy. W internecie krąży erotyczny filmik z nią i Tomkiem w rolach głównych. O całej sprawie informuje ją Żabcia. Iwona namawia Agatę, aby dała Patrykowi drugą szansę. Sama przygotowuje się do wyjścia z Markiem na galę. Podczas imprezy dziewczyna robi duże wrażenie na kolegach Złotego. Para szybko opuszcza bankiet i świętuje sukces we dwoje. Władek zgłasza rektorowi sprawę plagiatu. Ten wzywa Bednarka na rozmowę. Niespodziewanie największym przegranym całej sytuacji okazuje się Cieślak.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także