Barwy szczęścia (2097)

Barwy szczęścia

odc. 2097

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Żabcia oskarża Justina i Patryka o dostarczanie Ryśkowi narkotyków. Tomek grozi Marioli, że przekaże mediom pikantne nagranie z jej udziałem. Władek odkrywa, że dziekan promuje pracę będącą plagiatem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Agatę odwiedza Miriam, pilotka i znajoma Szumana. Pokazuje jej stworzoną przez Pawła aplikację dla niepełnosprawnych. Zarobione dzięki start-upowi pieniądze Piasecki przekazuje dawnej dziewczynie. Chce zwrócić jej pieniądze, które straciła w związku z produkcją filmu. To ma być pierwsza rata. Gawron znowu nie dociera na nagranie. Żabcia oskarża Justina i Patryka o to, że dostarczają Ryśkowi narkotyki. Ma to poważne skutki. Zszokowana Mariola zrywa z młodym Kanadyjczykiem, a Agata i Hubert wyrzucają Patryka z domu. Tomek nie przestaje szantażować Marioli. Chce przekazać mediom pikantne nagranie z udziałem byłej dziewczyny. Władek wpada na trop kolejnej afery z udziałem Bednarka. Odkrywa, że dziekan promuje pracę, która jest plagiatem. Iza i Bożena zaprzyjaźniają się. Młoda malarka nieoczekiwanie trafia do szpitala i prosi Stańską, by odebrała jej córkę z przedszkola. W hotelu Paulinka szuka kontaktu z Sadowskim.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także