Barwy szczęścia (2092)

Barwy szczęścia

odc. 2092

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Ksiądz Tadeusz zwierza się Aldonie, że chce porzucić kapłaństwo. Dominika próbuje zbliżyć się do Sebastiana, ale on ją odtrąca. Bożena i Bruno odwiedzają klinikę leczenia niepłodności.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Ksiądz Tadeusz modli się o wytrwanie w wierze. Zwierza się Aldonie, że chce porzucić kapłaństwo. Dominika próbuje zbliżyć się do Sebastiana, ale on ją odtrąca. Rozżalona dziewczyna zwierza się ze swoich problemów Damianowi. On radzi, by zabezpieczyła swoją przyszłość i wymogła na Kowalskim szybki ślub. Bożena i Bruno odwiedzają klinikę leczenia niepłodności. Dowiadują się, jakie procedury musieliby przejść, by zostać rodzicami. Nie są przekonani do leczenia za pomocą inwazyjnych metod.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także