Barwy szczęścia (2088)

Barwy szczęścia

odc. 2088

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Iza przyjeżdża do hotelu. Przywozi obraz dla Stańskich. Bożena jest zdziwiona, widząc, jak wielką niechęć Kasia okazuje malarce. Górka chce powiedzieć przyjaciółce prawdę o Paulince.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Iza przyjeżdża do hotelu. Przywozi pierwszy obraz dla Stańskich. Bożena jest zdziwiona, widząc, jak wielką niechęć Kasia okazuje malarce. Górka postanawia powiedzieć przyjaciółce prawdę o Paulince. Sebastian i Dominika odbierają ze szpitala pogrążonego w smutku księdza Tadeusza. Na plebanii pojawia się Damian. Obwinia on duchownego o spowodowanie wypadku i śmierć Moniki. Wychodzi na jaw, że partnerka Kowalskiego zna ojca Mirka i Luizy. Jerzym obawia się, że w związku z rozwodem córki będzie musiał wrócić do Zakrzewia do matki. Małgorzata uważa, że Haliną może zająć się Anna lub Magda. Malwina wraca do Warszawy bez Emilki. Kacper oznajmia matce, że nie zamierza z nią mieszkać w jej nowym lokum.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także