Barwy szczęścia (2083)

Barwy szczęścia

odc. 2083

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Jerzy ma nadzieję, że Malwina będzie ratować swoje małżeństwo. Ona planuje zacząć nowe życie u boku Adama. Wanda wyrzuca rzeczy Mii, by uporać się z żałobą. Mówi mężowi, że nie chce go stracić.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Jerzy ma nadzieję, że Malwina będzie ratować swoje małżeństwo. Ona jednak planuje zacząć nowe życie u boku Adama. Wanda wyrzuca rzeczy Mii, by uporać się z żałobą. Przeprasza męża, że oddaliła się od niego i mówi, że nie chce go stracić. Ksiądz Tadeusz, Jola i Władek wraz z młodymi kibicami jadą na mecz Spartan do Torunia. Pod ich opieką znajdują się Aleks, Zenuś, John, Luiza, Mirek, Ewa, Miłosz i Monika. Bus, który prowadzi Franek, ulega wypadkowi. Patryk przyłapuje Agatę na sprawdzaniu połączeń do Izraela. Nie podoba mu się, że ukochana rozważa odwiedziny u Pawła. Z kolei Justin ma zamiar wyprowadzić się od Pyrków i zamieszkać z Mariolą. Szybko okazuje się, że dziewczyna wcale mu tego nie zaproponowała. Podczas kolejnego nagrania talent show Żabcia przynosi złe wieści w sprawie odszkodowania za odwołaną trasę koncertową. Gawron nie umie zapanować nad nerwami.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także