Barwy szczęścia (2082)

Barwy szczęścia

odc. 2082

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Bożena zapoznaje Kasię z Izą Małek, która odpowiada za udekorowanie hotelu obrazami. Okazuje się, że Łukasz jest biologicznym ojcem jej córeczki. Jerzy dowiaduje się o rozwodzie Przemka i Malwiny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Bożena zapoznaje Kasię z artystką odpowiedzialną za udekorowanie hotelu obrazami. Okazuje się, że jest to Iza Małek, kobieta która skorzystała z nasienia Łukasza i ma z nim córeczkę. Na dodatek malarka pragnie zapisać dziecko na odbywające się u Stańskich zajęcia muzyczne. Tymczasem Jerzy dowiaduje się o rozwodzie Przemka i Malwiny. Ma pretensje do córki, że wcześniej nie zwierzyła mu się z kłopotów małżeńskich. Z kolei Julita, która miała jechać z Józkiem na mecz, w ostatniej chwili zmienia zdanie. Ksiądz Tadeusz prosi więc Władka, by ten został jednym z opiekunów podczas wyjazdu dzieciaków do Torunia.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także