Barwy szczęścia (2081)

Barwy szczęścia

odc. 2081

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Piotr nie radzi sobie z prowadzeniem domu po odejściu Zosi. Na dodatek musi wyjechać na szkolenie. Pilotka Miriam namawia Agatę, by poleciała do Izraela podnieść byłego chłopaka na duchu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Piotr nie radzi sobie z prowadzeniem domu po odejściu Zosi. Na dodatek w ramach obowiązków w nowej pracy musi wyjechać na szkolenie. Niestety Elżbieta może zabrać do siebie tylko Ewę. Walawski się na to nie zgadza i załatwia dla całej trójki organizowany przez plebanię wyjazd na mecz Spartan. Tymczasem Agada nawiązuje kontakt z Szumanem, by dowiedzieć się czegoś o Pawle. Wkrótce Pyrkę odwiedza znajoma staruszka - pilotka Miriam - która przyznaje, że po nieudanej operacji Piasecki zmaga się z depresją. Kobieta namawia Agatę, by poleciała do Izraela podnieść byłego chłopaka na duchu. Oliwka i Kajtek otrzymują wyniki badań toksykologicznych. Okazuje się, że Jabłońska nie podała dziewczynie trujących substancji. Mimo to Cieślak prosi ją, by zerwała kontakt z matką Mii.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także