Barwy szczęścia (2080)

Barwy szczęścia

odc. 2080

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
Reżyseria:Jakub Skoczeń
W skrócie:Oliwka chce wymknąć się od Jabłońskich, jednak na jej drodze staje Wanda. Kobieta namawia Zbrowską do założenia ubrań jej zmarłej córki. Franek przedstawia Radkowi pomysł na menu ich wspólnej knajpy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Oliwka chce wymknąć się od Jabłońskich, jednak na jej drodze staje Wanda. Kobieta namawia Zbrowską do założenia ubrań jej zmarłej córki. Stwierdza też, że Oliwka powinna odwiedzić znajomą lekarkę, a nie jechać do szkoły. Zdaniu żony przeciwstawia się Adam. Wkrótce Kajtek, który coraz bardziej martwi się o swoją dziewczynę, razem z Erykiem przychodzi do rodziców Mii. Podekscytowany Franek przedstawia Radkowi swój pomysł na menu ich wspólnej knajpy. Tymczasem Regina jest zmuszona poprosić Aldonę o pożyczkę. Wszystko przez to, że dała Falkowskiemu pieniądze na wkład do spółki. Cierpią na tym jej pracownicy, którym nie może wypłacić pensji. Zdesperowana kobieta decyduje się na sprzedaż pianina.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także