Barwy szczęścia (2079)

Barwy szczęścia (2079)

serial Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Klemens odwiedza Zwoleńską, ale kończy wizytę, zasłaniając się obowiązkami w pracy. W rzeczywistości mężczyzna wraca do swojego mieszkania, które ma sprzątać Dominika. Oliwka cierpi na bóle głowy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Klemens odwiedza Zwoleńską, jednak szybko kończy wizytę, zasłaniając się obowiązkami w pracy. W rzeczywistości mężczyzna wraca do swojego mieszkania, które ma sprzątać Dominika. Tymczasem Oliwka cierpi na powracające bóle głowy. Ze szkoły odbiera ją Wanda, którą Zbrowska zawiadomiła o swoim złym samopoczuciu. Wywołuje to sprzeciw Kajtka. Agata martwi się brakiem kontaktu z Pawłem. Chcąc dowiedzieć się o tym, co słychać u byłego chłopaka, wypytuje o niego Marzenę. Z kolei Mariola przynosi Pyrkom dobre wieści - jej program został kupiony przez stację telewizyjną.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także