Barwy szczęścia (2077)

Barwy szczęścia

odc. 2077

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
Reżyseria:Jakub Skoczeń
W skrócie:Julita boi się o zdrowie swojego dziecka. Ma przedwczesne skurcze. Józek zabiera ją do szpitala. Ludwik nie godzi się z tym, że Renia przyjęła do domu byłego więźnia. Próbuje pozbyć się intruza.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Julita boi się o zdrowie swojego nienarodzonego dziecka i mocno przeżywa chorobę matki. Stres sprawia, że budzi się w nocy z krzykiem i przedwczesnymi skurczami. Niewiele myśląc, Józek zabiera żonę do szpitala. Wiśniewscy nie potrafią zrozumieć, dlaczego Bożena i Bruno nie chcą mieć potomstwa. Stański wpada w zły nastrój, mimo zapewnień Bożeny, że jego bezpłodność nie wpłynie na ich związek. Tymczasem zazdrosny Ludwik nie może pogodzić się z tym, że Renia przyjęła do domu byłego więźnia. Podstępem próbuje pozbyć się niechcianego lokatora. Do domu Stefana wpraszają się Tolek i jego ukochana. Para wrabia Górkę w sprzedaż obrusów szytych przez Irenę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także