Barwy szczęścia (2076)

Barwy szczęścia

odc. 2076

4.1/10
serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Józek spotyka się z żoną pełen obaw o ich nienarodzone dziecko. Julita próbuje dojść do siebie po tym, jak została zaatakowana przez Urszulę. Przede wszystkim martwi się jednak o mamę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Józek spotyka się z żoną pełen obaw o ich nienarodzone dziecko. Julita próbuje dojść do siebie po tym, jak została zaatakowana przez Urszulę. Przede wszystkim martwi się jednak o mamę, którą zabrało pogotowie. Tymczasem Franek liczy na to, że ostry trening w Fitness Klubie pozwoli mu zapomnieć o tęsknocie za synkiem. Falkowski postanawia także zostać wspólnikiem Radka, który chciałby rozwijać markę Feel Good i otworzyć drugą klubokawiarnię. Po tajemniczej rozmowie z Bożeną Wiśniewscy są przekonani, że wkrótce zostaną dziadkami. Niestety, mylnie interpretują jej słowa. Stańscy oznajmiają bowiem Amelii i Tomaszowi, że nie będą mieć dzieci. Na wieść o tym wybucha rodzinna awantura.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także