Barwy szczęścia (2075)

Barwy szczęścia

odc. 2075

4.1/10
serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Łukasz odkrywa, że Iza Małek prowadzi kurs malarstwa, na który zapisały się jego matka i Waleria. Patryk dobrze wypada podczas nagrania talent show. Swój występ dedykuje Agacie. Zdobywa jej względy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Julita ze strachu wcale nie spała. Gdy Józek dowiaduje się o tym, proponuje, by kolejną noc spędziła u swojej mamy. Na miejscu okazuje się, że obawy dziewczyny o rodzicielkę nie były bezpodstawne. W mieszkaniu Urszuli panuje chaos, a ona zupełnie straciła kontakt z rzeczywistością. Oferta dla rodzin z dziećmi w hotelu Stańskich cieszy się uznaniem pierwszych gości. Łukasz odkrywa, że matka jego córki - Iza Małek, prowadzi kurs malarstwa, na który zapisały się jego matka i Waleria. Patryk dobrze wypada podczas nagrania talent show, podczas którego wykonuje utwór Gawrona. Swój występ chłopak dedykuje Agacie. Zdobywa w ten sposób jej względy.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także