Barwy szczęścia (2074)

Barwy szczęścia

odc. 2074

4.1/10
serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Hubert przyjmuje pracę przy programie Marioli, a Radek zgadza się na nagrania w Feel Good. Kłos wpada na pomysł, że pierwszymi uczestnikami muzycznego talent show mogliby być Justin i Patryka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Julita wciąż żyje w strachu, gdyż nie może zapomnieć o porwaniu, które ją spotkało. W dodatku martwi się brakiem wieści od matki. Podejrzewa, że z Urszulą najwyraźniej dzieje się coś niedobrego. Hubert przyjmuje pracę przy programie Marioli, a Radek zgadza się na nagrania w Feel Good. W kawiarni Kłos wpada na pomysł, że pierwszymi uczestnikami muzycznego talent show mogliby być Justin i Patryka. Aldona postanawia kolejny raz pójść do szkoły, by poruszyć temat nadmiaru obowiązków szkolnych Aleksa. Jednak wraz z mężem i innymi mieszkańcami Borek musi bronić wieś przed wjazdem pierwszych ciężarówek z odpadami na powstałe na ziemi Kuczmy wysypisko.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także