Barwy szczęścia (2073)

Barwy szczęścia

odc. 2073

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
Reżyseria:Grzegorz Dębowski
W skrócie:Hubert mówi Agacie, że nie chce wracać na scenę i zapewnia, że nic go z Mariolą nie łączy. Energiczna menadżerka proponuje Gawronowi prowadzenie programu. Regina zajmuje się Stefankiem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Hubert mówi Agacie, że nie chce wracać na scenę i zapewnia, że nic go z Mariolą nie łączy. Tymczasem energiczna menadżerka proponuje Gawronowi prowadzenie programu muzycznego. Franek obserwuje, jak troskliwie Regina zajmuje się małym Stefankiem. Postanawia kolejny raz porozmawiać z nią o wspólnej przyszłości. Aldona i Basia spostrzegają, że Aleks i John są przemęczeni z powodu nadmiaru obowiązków szkolnych. Zaniepokojona Grzelakowa postanawia udać się do szkoły, by rozmówić się z dyrektorką - Dorotą Kujawiak. Między kobietami dochodzi do sporu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także