Barwy szczęścia (2072)

Barwy szczęścia

odc. 2072

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
Reżyseria:Grzegorz Dębowski
W skrócie:Sadowski udaje się do kliniki leczenia niepłodności. Dowiaduje się, że kobieta, która skorzystała z jego nasienia, chce się z nim spotkać. Sabina piecze Cieślakowi ciasto. Wypiek wygrywa w konkursie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Sadowski udaje się do kliniki leczenia niepłodności. Mija się przelotem z Izą Małek. Na miejscu dowiaduje się od szefowej placówki - Albiny, że kobieta, która skorzystała z jego nasienia, chce się z nim spotkać. Później odkrywa, że jest nią właśnie Iza. Darek nie może uwierzyć, że Władek startuje w konkursie na najlepszy wypiek. Do Cieślaka przychodzi potajemnie Sabina i piecze za niego ciasto. Mężczyzna udaje się z szarlotką na konkurs, a wytwór, który przyniósł, otrzymuje większość głosów, deklasując wypiek Krystyny. Hubert usiłuje komponować muzykę, jednak najpierw przerywa mu telefon od Klary, a później wizyta Marioli. Kobieta namawia do powrotu na scenę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także