Barwy szczęścia (2071)

Barwy szczęścia

odc. 2071

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
Reżyseria:Grzegorz Dębowski
W skrócie:Ludwik chce przeprosić Reginę za zdradę. Kacper rozpoczyna terapię. Po pierwszej sesji widać zmiany w jego zachowaniu. Tymczasem odrzucona przez niego Magda rozpuszcza w szkole plotki na jego temat.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Zosia przeżywa trudny okres. Najpierw Chowański zwalnia ją z pracy. Później zaś, po kolejnej scenie zazdrości zrobionej przez Piotra, kobieta podejmuję decyzję o wyprowadzce. Kacper rozpoczyna terapię. Już po pierwszej sesji widać zmiany w jego zachowaniu. Tymczasem odrzucona przez niego Magda rozpuszcza plotki na jego temat i nastawia przeciwko niemu rówieśników. Ludwik planuje przeprosić Reginę za zdradę. Tymczasem ona przyprowadza do domu niespodziewanego gościa.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także