Barwy szczęścia (2069)

Barwy szczęścia

odc. 2069

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
Reżyseria:Wojciech Klimala
W skrócie:Łukasz znów umawia się z Albiną. Jest zaszokowany, gdy dowiaduje się, że matka jego córki, chciałaby mieć z nim jeszcze jedno dziecko. Małgorzata i Jerzy sądzą, że spotkanie Kacpra i Magdy się udało.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Łukasz po raz kolejny umawia się z Albiną, szefową kliniki. Jest zaszokowany, gdy na miejscu dowiaduje się, że matka jego córki - Pauliny, chciałaby mieć z nim jeszcze jedno dziecko. Małgorzata i Jerzy sądzą, że spotkanie Kacpra i Magdy się udało. Tymczasem ona w szkole żali się Oliwce, że nie było tak, jak się tego spodziewała, a Jabłoński nie był zainteresowany czułościami. W dodatku chłopak nie próbuje jej przeprosić. Rozgniewana nastolatka postanawia się zemścić. Amelia i Tomasz mówią Brunowi i Bożenie, że szukają miejsca na swój pochówek. Prezentują też ubrania, w których mają ich złożyć do grobu. Stańscy podejrzewają, że usiłują ich zaszantażować i zmusić do szybszego poczęcia potomka.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także