Barwy szczęścia (2068)

Barwy szczęścia

odc. 2068

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
Reżyseria:Wojciech Klimala
W skrócie:Temat rodzeństwa wciąż zajmuje Ksawerego. Łukasz decyduje się udać do kliniki leczenia niepłodności i spotkać się z jej szefową - Albiną. Na miejscu dowiaduje się, że ma drugie dziecko.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Temat rodzeństwa wciąż zajmuje Ksawerego. Łukasz więc decyduje się udać do kliniki leczenia niepłodności i spotkać się z jej szefową - Albiną. Na miejscu dowiaduje się, że ma drugie dziecko, a jego matka chciałaby się z nim zobaczyć. Małgorzata i Jerzy postanawiają spędzić wieczór poza domem, aby Kacper mógł zostać z Magdą sam na sam. Gdy tak się dzieje, dziewczyna inicjuje zbliżenie z Jabłońskim. Piotr ma pretensje do Reginy za ostatnie wydarzenia. Oskarża ją o utratę pracy i rozbicie rodziny. Dochodzi między nimi do szarpaniny. Widzi to Franek, który od razu rzuca się na Walawskiego.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także