Barwy szczęścia (2067)

Barwy szczęścia

odc. 2067

4.1/10
serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
Reżyseria:Krzysztof Rogala
W skrócie:U Walawskich panuje dziecięcy harmider, który Zosia źle znosi. Z więzienia wychodzi Chowański. Na zewnątrz witają go Umińska oraz Zosia. Gdy jedzą obiad w Feel Good, mężczyzna wybucha złością.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

U Walawskich panuje dziecięcy harmider, który Zosia źle znosi. Piotr próbuje naprawić relacje z żoną. Tymczasem z więzienia wychodzi Chowański. Na zewnątrz witają go Umińska oraz Zosia. Artur wybiera towarzystwo Alicji. Gdy jedzą obiad w Feel Good, mężczyzna wybucha złością. Nadal trwają prace, które pozwolą z hotelu Stańskich uczynić miejsce przyjazne rodzinom. Wolan ma poprowadzić zajęcia muzyczne dla dzieci. Tymczasem Sadowski odbiera telefon od szefowej kliniki leczenia niepłodności. Kobieta zaprasza go na spotkanie w pilnej sprawie. Darek opiekuje się przeziębionym Władkiem. Martwi się też sprawą Kazika i Jewgienija. Problem rozwiązuje się sam, bo Ukrainiec dostaje pracę w innym miejscu. Ponadto Janicki wpada na pomysł, by w ramach świątecznego spotkania integracyjnego mieszkańców zorganizować konkurs kulinarny.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także