Barwy szczęścia (2063)

Barwy szczęścia

odc. 2063

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Kasia odkrywa, że Ksawery marzy o rodzeństwie. Łukasz nie ma nic przeciwko temu, by rodzina się powiększyła. Piotr mówi Reginie o zatrzymaniu Budrewicza. Kobieta udaje, że o niczym nie wie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Kasia odkrywa, że Ksawery marzy o rodzeństwie. Łukasz także nie ma nic przeciwko temu, by ich rodzina się powiększyła. Poza tym Sadowscy wspierają Bożenę, która po aresztowaniu Bruna, zmaga się z niezadowolonymi klientami hotelu. Piotr mówi Reginie, że funkcjonariusze zatrzymali Budrewicza. Ona udaje, że o niczym nie wie. Później bizneswoman nieoczekiwanie zjawia się w mieszkaniu Walawskiego, co zbiega się powrotem Zosi. Czapla, chcąc zemścić się na mężczyźnie, urządza scenę, która ma na celu zrujnowanie jego małżeństwa. Franek po nocy spędzonej z Czaplą liczy na stały związek. Chce się dowiedzieć, jaki jest jej stosunek do niego. Sebastian usiłuje wymóc na Dominice, aby rzuciła pracę i zajęła się domem. Klemens, który dowiaduje się od Natalii o zwolnieniu sprzątaczki, wyszukuje jej ogłoszenie i zatrudnia dziewczynę, nie mówiąc nic Zwoleńskiej.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także