Barwy szczęścia (2062)

Barwy szczęścia

odc. 2062

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
Reżyseria:Katarzyna Lesisz
W skrócie:Po ucieczce z hotelu Regina i Franek spędzają namiętne chwile. Rano przyłapuje ich Celina. Po nalocie policji na hotel goście rezygnują z pobytu. Patryk i Justin zostawiają narkotyki w taksówce.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Po ucieczce z hotelu Regina i Franek spędzają razem namiętne chwile. Rano przyłapuje ich Celina. Rafał i jego goście, a także recepcjonistka i Bruno zostają zatrzymani za nielegalny hazard, stręczycielstwo i posiadanie narkotyków. Po nocnym nalocie policji hotelowi goście zaczynają rezygnować z pobytu. Po aresztowaniu Zaborskiego Patryk i Justin nie mają co zrobić z zamówionymi przez niego używkami. Dealer nie chce przyjąć ich z powrotem, tylko żąda zapłaty. Chłopaki zostawiają towar w taksówce, nie wiedząc, że Zenek chce zabierać samochód na przegląd.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także