Barwy szczęścia (2059)

Barwy szczęścia

odc. 2059

4.1/10
serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
Reżyseria:Katarzyna Lesisz
W skrócie:Ścigani przez paparazzi Gawron, Żabcia, Mariola i Hubert przyjeżdżają do domu Pyrków. Za incydent w samolocie grożą im poważne konsekwencje. Regina i Walawski planują wspólny weekend.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Ścigani przez paparazzi Gawron, Żabcia, Mariola i Hubert przyjeżdżają do domu Pyrków. Za rozróbę na pokładzie oraz zawrócenie samolotu grożą im poważne konsekwencje finansowe. Hubert kłóci się z Ryśkiem, który podchodzi do całej afery zbyt spokojnie. Tomek, przekonany, że Mariola podróżuje do Stanów Zjednoczonych, idzie do łóżka ze swoją pielęgniarką. Tymczasem w klubie fitness Regina daje do zrozumienia Walawskiemu, że jest dla niej ważny. Para planuje razem spędzić weekend. Rozgoryczona obojętnością Piotra Zosia decyduje, że go zostawia. Do Czapli dzwoni Budrewicz. Zaprasza bizneswomen na sobotnią grę w pokera.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także