Barwy szczęścia (2053)

Barwy szczęścia

odc. 2053

4.1/10
serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
Reżyseria:Jakub Skoczeń
W skrócie:Regina próbuje uratować budowę parku. Niestety bez rezultatu. Kobieta zarzuca Walawskiemu, że wiedział o powstającym na ziemi Kuczmy wysypisku śmieci. Zwalnia Franka z posady kierowcy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Regina próbuje uratować budowę parku rozrywki. Niestety bez rezultatu. Kobieta zarzuca Walawskiemu, że wiedział o powstającym na ziemi Kuczmy wysypisku śmieci i zataił to przed nią. Przez wzgląd na nieudany biznes Czapla zwalnia Franka z posady swojego kierowcy. Tomasz chce pokazać Kazikowi, jak prawidłowo myć korytarz. Niespodziewanie robi mu się słabo. Przestraszone Amelia i Bożena usiłują przekonać Wiśniewskiego, aby zrezygnował z pełnienia funkcji przewodniczącego wspólnoty mieszkańców. Ku zaskoczeniu Borysa Gawron cieszy się, że w Borkach nie powstanie park rozrywki. Zainspirowany tą wieścią Rysiek idzie do Huberta i informuje go, że zrywa kontrakt. Gdy Kazik przebywa w towarzystwie Sabiny, spotyka znajomego z czasów bezdomności. Mimo próśb nie daje mu pieniędzy. Słyszy, że tego pożałuje.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także