Barwy szczęścia (2052)

Barwy szczęścia

odc. 2052

4.1/10
serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Magda zaprasza znajomych na osiemnastkę. Sadowska mówi mężowi, że po rozwodzie zostawi go z niczym. Ludwik szuka pocieszenia u Ireny. Wiele wskazuje, że kobieta znalazła sobie nowego adoratora.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Magda zaprasza znajomych na swoją osiemnastkę i prosi Kacpra, by został DJ-em. Ma jednak obawy, czy goście się z nim dogadają. Po szkole dziewczyna zamierza odwiedzić swojego chłopaka, a Tymon natychmiast wysyła do Antka ostrzegawczego SMS-a. Sadowska mówi mężowi, że po rozwodzie zostawi go z niczym. Ludwik szuka pocieszenia u Ireny, jednak ona odsuwa go od siebie. Wiele wskazuje na to, że kobieta znalazła sobie nowego adoratora. Tolek informuje Stefana, że nie weźmie udziału w meczu przeciwko młodym, ponieważ szykuje się na randkę. Borys zyskuje pewność, że na polu Kuczmy powstanie wysypisko śmieci. To wyklucza budowę parku rozrywki w bezpośrednim sąsiedztwie. Zszokowany Grzelak przekazuje fatalne wieści Reginie. Ona jedzie do banku, by wycofać się z kredytu i odebrać od Budrewicza łapówkę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także