Barwy szczęścia (2051)

Barwy szczęścia

odc. 2051

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Władka frustrują prymitywne komentarze, na jakie pozwala sobie Bednarek względem niego i sekretarki. Postanawia nakłonić pracownice uczelni, by zgłosili rektorowi, że są przez dziekana mobbingowani.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Władka frustrują prymitywne komentarze, na jakie pozwala sobie Bednarek względem niego i sekretarki. Postanawia nakłonić pracownice uczelni, by zgłosili rektorowi, że są przez dziekana mobbingowani. Bożena chce zmusić Bruna, by jego kolega wyprowadził się z hotelu. Rafał grozi Stańskiemu, że wówczas wyjawi jego żonie, skąd się znają. Po ostatniej grze w pokera z Budrewiczem Regina dostaje upragniony kredyt na park rozrywki. Znakomite wieści przekazuje Czapli Walawski. Przy okazji usiłuje umówić się z nią na randkę. Borys już świętuje, że niebawem ruszy budowa. Niestety zapał Grzelaka studzi sąsiad, który przynosi niepokojące informacje.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także