Barwy szczęścia (2050)

Barwy szczęścia

odc. 2050

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Na uczelni Władek widzi, jak dziekan wyżywa się na Eli. Wieczorem razem z Darkiem udaje się do Bednarka na kolację. Podczas spotkania zauważają, jak impertynencko mężczyzna traktuje swoją żonę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Na uczelni Władek widzi, jak dziekan po raz kolejny wyżywa się na Eli. Wieczorem mimo braku chęci razem z Darkiem, udaje się do Bednarka na proszoną kolację. Podczas spotkania zauważają, jak impertynencko mężczyzna traktuje swoją żonę. Justin pomaga Patrykowi zdobyć narkotyki dla Rafała. Podczas kolejnego karcianego spotkania oprócz używek dodatkową rozrywkę będą zapewniać atrakcyjne dziewczyny, koleżanki recepcjonistki Ani. Walawski pośredniczy w kontakcie Reginy z Budrewiczem, w efekcie czego kobieta pojawia się na wieczorze hazardowym w apartamencie Zubrzyckiego wraz ze 100 tysiącami w gotówce.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także