Barwy szczęścia (2049)

Barwy szczęścia

odc. 2049

4.1/10
serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:W hotelu Stańskich wciąż organizowane są nielegalne spotkania hazardowe. Bożena i Karolina, która składa narzeczonemu niezapowiedzianą wizytę w apartamencie, robią się coraz bardziej podejrzliwe.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

W hotelu Stańskich wciąż organizowane są nielegalne spotkania hazardowe. Na kolejny wieczór Rafał sprowadza atrakcyjne dziewczyny, prosi też Patryka o załatwienie narkotyków. Bożena i Karolina, która składa narzeczonemu niezapowiedzianą wizytę w apartamencie, robią się coraz bardziej podejrzliwe. Zakochani Sebastian i Dominika wracają z Kanady. Cieszą się, że Angela zaakceptowała nową dziewczynę ojca. Kowalski spóźnia się do pracy. Zdenerwowany wymówkami Marka oraz jego kąśliwymi komentarzami pod adresem Dominiki, uderza go w twarz. Tymczasem rozchodzi się wieść o uniewinnieniu Anzelma. Koledzy z celi sądzą, że to Chowański i jego znajomość z dziennikarką pomogły Makowskiemu. Wyładowują swoje frustracje na Arturze. Tymczasem Umińska orientuje się, że mecenas Paszkowska, odsunęła ją od sprawy.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także