Barwy szczęścia (2047)

Barwy szczęścia

odc. 2047

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
Reżyseria:Jacek Gąsiorowski
W skrócie:Justin spóźnia się z zapłatą za czynsz. Patryk odkrywa, że współlokator wydał pensję na ciuchy. Hubert wraca do kraju, by zabrać Gawrona i Żabcię na tournée po USA. Pyrka umawia Ryśka na korepetycje.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Justin spóźnia się z zapłatą za czynsz Agacie. Patryk odkrywa, że współlokator wydał pensję na nowe ciuchy. Hubert wraca do kraju, by zabrać Gawrona i Żabcię na tournée po USA. Pyrka umawia Ryśka z Kanadyjczykiem na korepetycje z angielskiego. Tuż przed pierwszą rozprawą rozwodową Regina oznajmia, że chce zmienić wcześniejsze ustalenia i wnosi o rozwód z orzeczeniem winy męża. Ludwik i jego kochanka są w szoku, gdy to słyszą. Niebawem Tolek udaje się do Otwocka z misją ratowania małżeństwa Sadowskich. Na ulicy przypadkiem poznaje Irenę. Kajtek złości się na ojca, ponieważ ma już dość jego nieustających pytań o plany na przyszłość. Także Darek uważa, że Władek przywiązuje zbyt dużą wagę do edukacji. Tymczasem Oliwka, która boi się, że przez kłopoty z matematyką nie zda matury, przychodzi do Janickiego na douczenie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także