Barwy szczęścia (2045)

Barwy szczęścia

odc. 2045

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
Reżyseria:Grzegorz Dębowski
W skrócie:Renię odwiedzają Amelia i Waleria. Gospodyni mówi koleżankom, że boi się Ireny, która przygotowała jej laleczkę voodoo. Znajomi Kajtka szykują na jego osiemnastkę przyjęcie niespodziankę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Renię odwiedzają Amelia i Waleria. Gospodyni mówi koleżankom, że boi się Ireny, która przygotowała jej laleczkę voodoo. Sadowska rozpromienia się, gdy Wiśniewska przekazuje jej kolejny list od Norberta. Więzień napisał, że chciałby się z nią spotkać. Znajomi Kajtka szykują na jego osiemnastkę przyjęcie niespodziankę połączoną z urodzinami Oliwki. Zbrowska zaprasza Kacpra, a ten okazuje się świetnym didżejem. Do imprezowiczów dołączają Tolek i Stefan. Koszyk odnajduje się w towarzystwie. Górka zaś wolałby pożegnać się i jechać do Otwocka po Walerię, jednak młodzież upija go podstępem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także