Barwy szczęścia (2043)

Barwy szczęścia

odc. 2043

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
Reżyseria:Grzegorz Dębowski
W skrócie:We wsi rozwieszono ośmieszające Aldonę przeróbki billboardu. Borys słyszy nieżyczliwe komentarze na temat żony. Kobieta żałuje udziału w sesji zdjęciowej. Justin znajduje w taksówce marihuanę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

We wsi zostały rozwieszone przeróbki billboardu, które ośmieszają Aldonę. Cierpi na tym Aleks, z którego śmieją się koledzy. Borys również słyszy nieżyczliwe komentarze na temat żony. Grzelakowa zaczyna żałować udziału w sesji zdjęciowej, a gdy chce zerwać kontrakt, dowiaduje się, że prawdopodobnie będzie musiała zapłacić odszkodowanie. Tymczasem Kajtek i Eryk wyrzucają Justina z kanciapy. Kanadyjczyk wprasza się na noc do dziewczyny poznanej w sieci. Zamawia taksówkę. Wówczas poznaje Patryka, z którym znajduje wspólny język. Nie może tego powiedzieć o nowej znajomej i szybko od niej ucieka. Wraca więc do kryjówki z działką marihuany zostawioną przez poprzednią klientkę Biba Taxi. Sebastian prosi Marka o załatwienie pracy Dominice. Złoty jest w szoku, że przyjaciel zadaje się z prostytutką, która podrzuciła im narkotyki i oskarżyła ich o gwałt. Tymczasem ona przestaje dogadywać się z Natalią. Podejrzewa, że ta może być zazdrosna o Kowalskiego.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także