Barwy szczęścia (2042)

Barwy szczęścia

odc. 2042

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Krystyna przyłapuje Justina na nocowaniu w kanciapie. Gdy chłopak dowiaduje się od Kajtka, że Oliwka mieszka sama, nachodzi ją pod blokiem i próbuje się do niej wprosić. Borys nie dostaje kredytu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Krystyna przyłapuje Justina na nocowaniu w kanciapie i szybko ulega urokowi Kanadyjczyka. Gdy chłopak dowiaduje się od Kajtka, że Oliwka mieszka sama, nachodzi ją pod blokiem i próbuje się do niej wprosić. Borys przeżywa fakt, że nie dostał kredytu. Nie może pogodzić się z myślą, że park rozrywki nie powstanie. Aldona rozpacza, gdyż jej roznegliżowane zdjęcia pojawiły się na okolicznych billboardach, o czym dowiaduje się od Kuczmy. Patryk jako kierowca Biba Taxi przyjeżdża do hotelu Stańskich po pijanego Budrewicza, który przegrał w pokera sporą kwotę. Chłopak dostaje od Rafała wysoki napiwek. Kolejny kurs nie jest już tak udany, bo klientka w ogóle nie ma pieniędzy i jako należność za usługę zostawia w aucie marihuanę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także