Barwy szczęścia (2041)

Barwy szczęścia

odc. 2041

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Pod nieobecność Stańskich Rafał organizuje w hotelu grę w pokera. Gdy Bruno niespodziewanie wraca, recepcjonistka Ania robi wszystko, by szef nie zobaczył, co się dzieje w apartamencie Zaborskiego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Pod nieobecność Stańskich Rafał organizuje w hotelu grę w pokera. Gdy Bruno niespodziewanie wraca, recepcjonistka Ania robi wszystko, by szef nie zobaczył, co się dzieje w apartamencie Zaborskiego. Antek i Tymon spędzają w kanciapie sporo czasu. Nakrywa ich Krystyna i wychodzi na jaw, że Kajtek dorobił kolegom klucze, nie uzgadniając tego z Radkiem. Do chłopaków dołącza też Justin. Kasia i Łukasz martwią się o Renię, która mieszka pod jednym dachem z niewiernym mężem oraz jego kochanką i się tym nie przejmuje. Tymczasem miłość Ludwika i Ireny kwitnie mimo tajemniczej choroby kobiety. Kobieta podejrzewa, że Sadowska próbuje ją otruć.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także