Barwy szczęścia (2040)

Barwy szczęścia

odc. 2040

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Malwina martwi się o Kacpra. Jabłońscy mówią Oliwce, że chłopak być może ma zespół Aspergera, czyli tę samą chorobę co Mia. Dziewczyna okazuje mu dużo sympatii. Inni koledzy stale mu dokuczają.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Malwina coraz bardziej martwi się o Kacpra. Jabłońscy mówią Oliwce, że chłopak być może ma zespół Aspergera, czyli tę samą chorobę co Mia. Dziewczyna okazuje mu dużo sympatii. W przeciwieństwie do Tymona oraz innych kolegów, którzy uważają go za dziwaka i stale mu dokuczają. Nastolatek sam nie rozumie, co jest z nim nie tak. Umińska zaczyna mieć wątpliwości, czy da się udowodnić niewinność Makowskiego. Chowański nalega, by się nie poddawała. Dzięki Radkowi dziennikarka przypadkiem trafia na artykuł o zbrodni, za którą obwiniono Anzelma i wpada na nowy trop. Celina rezygnuje z pracy, ale Regina nie zgadza się na to. Ponadto zapewnia, że z Frankiem łączy ją tylko przyjaźń. Czapli teraz najbardziej zależy na pozyskaniu kredytu na budowę parku rozrywki. Walawski, który rozmawiał z Budrewiczem, nie ma dla niej dobrych wieści.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także