Barwy szczęścia (2039)

Barwy szczęścia

odc. 2039

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Malwina radzi się psychiatry w sprawie Kacpra. Zdaniem lekarki wiele wskazuje na to, że chłopak ma zespół Aspergera. By to potwierdzić, musi się z nim spotykać, ale nastolatek nie chce iść na wizytę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Malwina radzi się psychiatry w sprawie Kacpra. Zdaniem lekarki wiele wskazuje na to, że chłopak cierpi na zespół Aspergera. By to potwierdzić, musi się z nim spotykać, jednak nastolatek nie chce iść na wizytę. Celina oznajmia Reginie, że spotyka się z Frankiem i nie życzy sobie, by ona z nim flirtowała. Czapla mówi o tym Falkowskiemu, a ten robi kochance awanturę. Wówczas Brońska zaskakuje go wyznaniem. Agata, widząc, jak Patryk ociąga się z szukaniem pracy, organizuje spotkanie z Zenkiem. Chce przekonać się, czy chłopak mógłby pracować jako kierowca taksówki. Paweł dzwoni do Agaty po operacji. Wyznaje, że za nią tęskni.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także