Barwy szczęścia (2038)

Barwy szczęścia

odc. 2038

4.1/10
serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Carina przyjeżdża do Polski, aby oznajmić, że wróciła do dawnego partnera. Franek martwi się, że jego syna będzie wychowywać inny mężczyzna. Pyrka odbiera wzruszający telefon od Pawła.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Carina, która wróciła do dawnego partnera, przyjeżdża do Polski, by to oznajmić. Franek martwi się, że jego syna będzie wychowywać inny mężczyzna. Kiedy Falkowski przychodzi ze Stefankiem do klubu fitnessu, Celina nie wykazuje zainteresowania malcem. Regina zaś jest nim zachwycona. Po wizycie Oliwki Kacper znika i nie odbiera telefonów. Gdy wraca do domu, jest zdziwiony, że Małgorzata i Jerzy denerwowali się o niego. Po tym zdarzeniu Malwina zaczyna dopuszczać do siebie myśl, że Jabłońscy mają rację i jej syn cierpi na zespół Aspergera. Rodzice Patryka odwiedzają stolicę i chcą spotkać się z synem. Agata cieszy się, że ich pozna i ma nadzieję, że będą mieli dobre relacje. Wkrótce Pyrka odbiera wzruszający telefon od Pawła.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także