Barwy szczęścia (2037)

Barwy szczęścia

odc. 2037

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Żabcia i Hubert czuwają nad karierą Gawrona. Tuż przed koncertem pojawiają się problemy. Sadowska zgadza się na rozwód, ale zapowiada, że nie odda domu. Oliwka prosi Kacpra o korepetycje z matematyki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Żabcia i Hubert starają się trzymać wodze nad karierą Gawrona. Niestety, chwilę przed koncertem pojawiają się problemy. Gwiazdora zjada stres, a jedna z chórzystek odwołuje przyjazd. Pyrka wypada na pomysł, by u boku Ricardo wystąpiła Mariola. Wzbudza to zazdrość Żabci, ale idea okazuje się trafna. Łukasza martwi spokój Sadowskiej, która wciąż mieszka z Ludwikiem i Ireną. Kobieta bez oporów przystaje na propozycję rozwodu, ale zapowiada, że nie odda mężowi domu. Oliwka dostaje kolejną jedynkę z matematyki. Prosi Kacpra o korepetycje. On jednak okazuje się kiepskim nauczycielem, więc zrezygnowana Zbrowska wraca do domu. Chłopak nie wie, jak się zachować. Zachęcony przez Jerzego i Małgorzatę wychodzi za koleżanką.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także