Barwy szczęścia (2036)

Barwy szczęścia

odc. 2036

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Złodziej odpowiedzialny za włamanie do Zwoleńskiej zostaje schwytany. Natalię i Sebastiana, którzy posądzili o kradzież Dominikę, dręczą wyrzuty sumienia. Tymczasem ona postanawia wyjechać za granicę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Złodziej odpowiedzialny za włamanie do mieszkania Zwoleńskiej zostaje schwytany. Natalię i Sebastiana, którzy posądzili o kradzież Dominikę, dręczą wyrzuty sumienia. Tymczasem ona postanawia wyjechać za granicę, by pozbyć się łatki byłej prostytutki. Regina ma nadzieję, że Walawski, który został klientem klubu fitness, przychylnie spojrzy na jej wniosek kredytowy, co umożliwi inwestycję w park rozrywki. Czapla zastępuje w recepcji chorą Lidkę i prosi Franka, by dotrzymał jej towarzystwa. Celina jest przekonana, że szefowa interesuje się jej kochankiem i czuje ukłucie zazdrości. Sadowska sprawia wrażenie, jakby pogodziła się z faktem, że mieszka pod jednym dachem z mężem i jego nową miłością. To jednak nie podoba się Irenie. Wiesia podpowiada przyjaciółce, aby przekonała Ludwika do rozwodu.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także