Barwy szczęścia (2035)

Barwy szczęścia

odc. 2035

4.1/10
serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Aldona stresuje się przed sesją zdjęciową. Okazuje się, że niepotrzebnie schudła. Po trudnym początku Grzelak nabiera śmiałości przed obiektywem. Amelia przekazuje Sadowskiej odpowiedź od więźnia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Aldona stresuje się przed sesją zdjęciową. Okazuje się, że niepotrzebnie schudła, gdyż fotograf ma jej to za złe. Po trudnym początku Grzelak nabiera śmiałości przed obiektywem i rewelacyjnie sprawdza się w roli modelki. Amelia przekazuje Sadowskiej odpowiedź od Norberta, więźnia, z którym ta korespondowała. List wpływa na Renię pozytywnie. Kobieta postanawia przestać użalać się nad sobą i decyduje, że wróci do domu, nawet jeśli będzie musiała go dzielić z mężem i jego kochanką. Lidka uświadamia sobie, że ostatnio zachowywała się źle w stosunku do Radka i przez to mogła go stracić. W szpitalu udaje im się szczerze porozmawiać i zażegnać kryzys w małżeństwie.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także