Barwy szczęścia (2034)

Barwy szczęścia

odc. 2034

4.1/10
serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Bruno jest zły, że Rafał wspomniał o łączącej ich przeszłości, gdyż Bożena zaczęła wypytywać go o szczegóły. Zaborski się tym zbytnio nie przyjmuje, a wkrótce pojawia się w recepcji ze swoim synkiem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Bruno jest zły, że Rafał wspomniał o łączącej ich przeszłości, gdyż Bożena zaczęła wypytywać go o szczegóły. Zaborski się tym zbytnio nie przyjmuje, a wkrótce pojawia się w recepcji ze swoim synkiem i zaczyna uwodzić Anię. Natalia pada ofiarą złodzieja, który atakuje ją i Leę gazem pieprzowym. Na szczęście nie mają uszczerbku na zdrowiu, ale Zwoleńska straciła dużą sumę pieniędzy, które wcześniej przekazał jej klient. Gdy policja zaczyna podejrzewać pracującą u Natalii Dominikę, Sebastian ujawnia niechlubną przeszłość sprzątaczki. Wkrótce Kowalski spotyka byłą striptizerkę i próbuje ją zmusić do przyznania się do winy. W szpitalu lekarz ma trudności z postawieniem diagnozy, która wyjaśniłaby napady złości i skurcze u Lidki. Niebawem stan kobiety drastycznie się pogarsza.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także