Barwy szczęścia (2033)

Barwy szczęścia

odc. 2033

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Julita zabiera z klubu fitness swoje rzeczy. Przy okazji poznaje nowego masażystę - Hermana, a także zauważa, że Lidce dokuczają skurcze. W Feel Good Morawska po raz kolejny robi Radkowi awanturę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Julita zabiera z klubu fitness swoje rzeczy. Przy okazji poznaje nowego masażystę - Hermana, a także zauważa, że Lidce dokuczają poważne skurcze. W Feel Good Morawska po raz kolejny robi Radkowi awanturę i traci nad sobą kontrolę. Kajtek i Eryk, którym Radek pokazał kanciapę, zapraszają do kryjówki Antka i Tymona. Chłopcy są pod wrażeniem tego miejsca. Gdy grają w piłkarzyki, nakrywają ich Tolek i Stefan. Rafał radzi Brunowi, by zmienił profil hotelu na bardziej luksusowy. To wzbudza podejrzenia Bożeny. Zaborskiego popiera Budrewicz, który gra z nim w golfa, a także robi interesy. Bankowiec chciałby, by u Stańskich pojawiły się sprzyjające spotykaniom biznesowym cygara i drogie alkohole.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także