Barwy szczęścia (2032)

Barwy szczęścia

odc. 2032

4.1/10
serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Kazik zaprasza Sabinę na randkę, jednak ona nie jest gotowa na nowy związek po śmierci Tomali. Ojca Zuzi śledzi znajomy z czasów jego bezdomności. Jerzy obawia się, że Kacper ma zespół Aspergera.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Kazik zaprasza Sabinę na randkę. Ona, wedle podpowiedzi Róży, odrzuca jego zaloty, uzasadniając, że nie jest gotowa na nowy związek po śmierci Tomali. Ojca Zuzi śledzi znajomy z czasów jego bezdomności. Jerzy zwraca uwagę, żę Kacper jest nadmiernie przywiązany do codziennych rytuałów i martwi się, że chłopak faktycznie cierpi na zespół Aspergera. Małgorzata jednak nie widzi w tym nic niepokojącego i uspokaja partnera. W szkole Tymon nadal znęca się nad chłopakiem. W jego obronie stają Kajtek i Oliwka. Namówiona przez Amelię Sadowska zaczęła pisać listy do samotnych skazańców. Kobieta bardzo się w to zaangażowała, co cieszy Walerię i Kaśkę. W hotelu Stańskich Rafał intryguje personel swoim niestandardowymi życzeniami. Znajomy Bruna za plecami Bożeny i Kasi wręcza pieniądze recepcjonistce - Ani.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także